Письменник із Нових Санжар переміг у Всеукраїнському літконкурсі

На фото - зліва
На фото - зліва

Активіст "Молодої Просвіти" Юрій Коцегуб увійшов до вісімки кращих молодих літераторів України.

Днями у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.Гончара відбулася зустріч молодого письменника з Нових Санжар Юрія Коцегуба зі студентами Полтавського коледжу нафти і газу.

Юрій – активіст Полтавської обласної громадської молодіжної організації «Молода Просвіта», лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2012) у номінації  «Романи», володар спеціальної відзнаки літературного конкурсу «Гранослов» (2016), Всеукраїнського конкурсу рукописів прози «Крилатий лев» (2017).

Тридцятичотирирічний літератор, сім років працюючи на буровій і навчаючись заочно в ПНТУ ім. Ю. Кондратюка, в перервах між вахтами, вивчав історію України, історію, фольклор, легенди і перекази рідного краю, написав не один роман. Вірний історико-патріотичній тематиці, впевнений у своїх силах, надсилав їх на престижні конкурси і… отримував перемоги. Ввійшов у вісімку кращих літераторів України до 35 років, чиї твори будуть опубліковані у всеукраїнському літературному журналі «Дзвін». Незабаром повинна побачити світ і перша книга.

Останнім часом він працює над творами про історичні події на Новосанжарщині, досліджує сторінки життя видатних уродженців краю, незвичайні пам’ятки історії і культури. Ці матеріали друкують і на сторінках періодики.

Стрічка новин