У Полтаві відзначили День бібліотеки та музики

На площі перед обласною бібліотекою ім.Котляревського сьогодні провели святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та Міжнародного дня музики. Захід вже став традицією, вп'яте у Полтаві музиканти з обласного центру народної творчості вітають бібліотекарів своїми талантами. Разом відзначають професійні свята.

Біля обласної бібліотеки ім.Котляревського о 12 годині збираються люди. Майже всі – бібліотекарі. Тетяна Зеленська, директор Полтавської обласної бібліотеки, має великий стаж у цій сфері. Сьогодні згадує, як починала працювати

Тетяна Зеленська, директор Полтавської обласної бібліотеки ім.Котляревського

- Я працюю в цій бібліотеці 44 роки. Після закінчення Харківського державного університету культури за направленням Міністерства культури я прийшла у цю бібліотеку бібліографом. Пройшла шлях до директора бібліотеки. Бібліотека – це моє життя, це, без перебільшення, це так.

Є серед присутніх і ті, хто недавно приєднався до фахівців бібліотечної сфери. Олена Колінько працює нещодавно. Говорить: закохана у свою роботу.

Олена Колінько, бібліотекар

- Працюю в бібліотеці ще зовсім нещодавно. Буквально 2 місяці, але мені вже страшенно подобається, оскільки це творча робота. Це робота безпосередньо із читачем, із юнацькою аудиторією, і ти сам відчуваєш себе молодим, натхненним.

Свято для бібліотекарів підготували музиканти обласного центру народної творчості. Вони разом працюють на території обласної бібліотеки.  Директор центру розповів про ідею проведення концерту. 

Дмитро Соколов, директор обласного центру народної творчості 

- Ідея дуже проста: ми кожного дня зустрічаємося із працівниками бібліотеки, вітаємося. А під професійне свято ми ж, митці, ми їх не вітали. І 5 років тому я запропонував директору бібліотеки підтримати нашу ідею, і ми зробили такий невеличкий проект привітання наших колег, наших бібліотекарів.

На заході всіх зі святами привітала представник Департаменту культури та туризму. Також свої побажання колегам висловила директор обласної бібліотеки ім.Котляревського. Далі слухали композиції у виконанні оркестру. 

Стрічка новин