Українців закликали підтримати збірну України в Іграх Нескорених

Українців закликали підтримати збірну України в Іграх Нескорених

Цього року Україна вдруге братиме участь в Іграх Нескорених (Invictus Games), що пройдуть у Сіднеї. Серед учасників збірної - полтавець Юрій Дмитренко.

У минулому році 15 українських ветеранів змагалися на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей в шести видах спорту, 8 з яких — золоті. Відзначимо, Ігри Нескорених — це міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військових, які стали інвалідами. Першості проводять у різних країнах з 2014 року з ініціативи британського принца Гаррі. Про це повідомляє Трибуна з посиланням на “Мmr“.

На підтримку національної збірної оргкомітет "Ігор" випустив мотиваційне відео, присвячене пораненим українським воїнам. Автори ідеї та сценарію відео — Центр стратегічних комунікацій “Стратком України”, що здійснює комунікаційний супровід Ігор в Україні. Зйомку і постпродакшн взяла на себе київська студія “Strumer”, що працювала з паралімпійською збірною в Кореї.

Нова відеоробота закликає українців підтримати учасників збірної України — ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення в зоні АТО — на Міжнародних змаганнях в Сіднеї з 20 по 27 жовтня. Невдовзі ролик з’явиться в ротації на національному телебаченні.

Серед учасників збірної є і полтавець Юрій Дмитренко, який минулого року виборов 4 медалі на “Іграх Нескорених”.

Стрічка новин