Полтавським перевізникам компенсують понад 8,5 млн грн

Полтавським перевізникам компенсують понад 8,5 млн грн

28 вересня секретар міської ради Олександр Шамота провів позачергове засідання виконкому, на якому розглянули та затверили низку рішень. 

Серед іншого, під час засідання ухвалили рішення про компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян у Полтаві.

Відповідно до нього, з міського бюджету перевізникам відшкодують кошти за пільговий проїзд окремих категорій громадян за період з 8 серпня по 31 серпня 2018 року в сумі 8 мільйонів 650 тисяч 418 гривень.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив, що міська рада виконала усі зобов'язання перед перевізниками щодо безкоштовного перевезення пільгових категорій населення:

"У нас більше немає жодних зобов'язань перед перевізниками. Приблизно 4,5 мільйонів гривень компенсації отримують приватні перевізники, іншу половину – комунальне підприємство. Платіжні доручення найближчим часом будуть передані до казначейства і перевізники отримають кошти".

Нагадаємо, КП "Полтаваелектроавтотранс" уже здійснює пасажирські перевезення за вказаними тарифами. Нині тривають переговори з приватними перевізниками стосовно питання тарифів на проїзд.

Стрічка новин