В Україні запрацює гаряча лінія з питань порушень при наданні соціальної підтримки

Невдовзі українці зможуть повідомити про факти порушень, шахрайства та корупції під час надання соціальної підтримки та отримати консультації.

Для цього потрібно зателефонувати на "гарячу лінію", яка запрацює у рамках проекту "Справедлива підтримка", що реалізується Міністерством соціальної політики України. Про це йдеться на сайті Міністерства.

За номером "гарячої лінії" можна буде повідомити як про випадки незаконного отримання соціальної допомоги з боку громадян, так і про факти порушень та корупції з боку посадових осіб, відповідальних за надання підтримки від держави.

Нині іде фінальне налагодження функціоналу "гарячої лінії". Вже у жовтні її телефонний номер з’явиться на сайті Мінсоцполітики та у ЗМІ. Дізнатися його також можна буде через місцеві управління соціального захисту населення. Усі дзвінки з території України – безкоштовні.

За словами Генерального директора Директорату сім'ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталія Музиченка, аналогічні "гарячі лінії" успішно діють у більшості країн Європи. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію