На Полтавщині під власні проекти малозабезпеченим і переселенцям виділяють кошти

27-го вересня у рамках пілотного проекту «Рука допомоги»свої бізнес-плани захистили чотири учасники.  На їх реалізацію вони отримають 70 тисяч гривень кожен

Полтавська область є одним із пілотних регіонів, в яких реалізують проект "Рука допомоги". Переселенець та приватний підприємець Рафік Ібрагімов, хоче побудувати бенкетну залу при діючому бістро у Оржиці на Полтавщині. 

Рафік Ібрагімов, приватний підприємець, смт. Оржиця

- Окрім пекарні в нас там є ще приміщення і ми будуємо невеличкий такий, як бенкетний зал, де можна відсвяткувати там дні народження. Треба нам трохи кухонного обладнання, трохи меблів для того, щоб  це все облаштувать.

Цьогоріч в області успішно реалізували  бізнес-плани майже сто учасників. Після розгляду комісії та погодження з Міністерством соціальної політики України, вони отримали фінансування. 

Катерина  Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості 

- Жоден учасник пілотного проекту ні з ВПО, ні малозабезпечених, ні роботодавців, не припинили участь у пілотному проекті. І якщо на першому етапі підведення підсумків, через три місяці якісь були настороги, то ті учасники,  в яких спочатку не получалося, вони вже вирівнялися. І є дуже вже успішні.

Фермер Михайло Рубан планує взяти на роботу двох людей із малозабезпеченої сім’ї та побудувати теплицю. Це стало можливо, коли керівництво області внесло пропозицію про зміни в постанову про реалізацію проекту. А саме  розширили заохочувальні механізми створення робочих місць для учасників пілотного проекту. 

Михайло Рубан, голова фермерського господарства «Астра», Гребінківський район

- Ми хочем вийти по огірках на рівні 3-5 тонн. Таке ж саме по помідорах. І я думаю, що теплиця – це тільки перший крок, і розсада – це тільки перший крок.

Пілотний проект «Рука допомоги»  реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку в Харківській, Полтавській та Львівській областях. А з 2018 року - також в окремих об’єднаних територіальних громадах Житомирської, Донецької та Чернігівської областей. З державного бюджету на нього цьогоріч передбачили 20 мільйонів гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію