Чи збережуть «Декоративні культури» у Полтаві?

Депутат міської ради Андрій Матковський та заступник міського голови Олексій Чепурко зустрілись з колективом КП «Декоративні культури». Працівники підприємства занепокоєні подальшою долею організації. Основною метою візиту стало питання збереження та відновлення підприємства. 

- Все комунальне майно, яке роздали і незаконно це зробили. Я думаю, ви вже знаєте, що КРУ почало працювати. Майно має бути у вас.

Так розпочалась зустріч Андрія Матковського з трудовим колективом комунального підприємства «Декоративні культури». Тут працівники занепокоєні подальшою долею організації. Нагадаємо, техніка і обладнання цієї організації були передані в руки приватної структури. За словами Андрія Матковського, таке розпорядження підписав Олександр Мамай.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- Той безлад, який сьогодні є в комунальному підприємстві, такий самий безлад і в нашому ЖКГ. Немає дров, немає підготовки до зими. Я відверто скажу, що колишнє керівництво цього підприємства навіть не думало про те, що в зиму підприємство буде працювати. Тобто, була ціленаправлена політика на знищення комунальних підприємств. Тому черговий раз можу сказата, що ми, депутати, не помилились, коли приймали відповідне рішення по колишньому міському голові.

Через відсутність техніки 11 спеціалістів, які займались ліквідацією засохлих, пошкоджених дерев та корчували пні, звільнились. І зараз, зазначають працівники підприємства, це – чи не найгостріша проблема.

Сергій Луценко, заступник директора КП «Декоративні культури» Полтавської МР

- Якщо люди хочуть створити подібне підприємство, яке буде спилювати дерева, будь ласка, купіть дві автовишки, два трактори, самосвал. А саме головне – найдіть людей.

Відповідні процедури з повернення обладнання комунальному підприємству «Декоративні культури», за словами заступника мера з питань ЖКГ Олексія Чепурка, вже проводяться.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ 

- Є юридична складова, сьогодні ми людям це пояснили, що просто одного нашого бажання і команди повернути техніку недостатньо. Є певна процедура. Зараз ми цією процедурою їдемо. Підписані договора, по цим договорам є відповідні терміни на розірвання, на повернення цієї техніки. Ми зараз йдемо юридичною процедурою, без позазаконних дій.

Олексій Чепурко додає: обладнання підприємству повернуть упродовж місяця. У свою чергу, Андрій Матковський підкреслив: комунальне підприємство «Декоративні культури» завжди було одним з найкращих у Полтаві, таким воно і має залишатися, щоб наші парки, сквери та квітники були у належному стані.

Стрічка новин