У Полтаві відбулася творча зустріч з письменником Сергієм Гридіним

Він – один із найвідоміших дитячих письменників в Україні. Його книги – серед номінантів на світові премії. Автор розповів про творчий шлях та відповів на запитання своїх шанувальників.

Об 11.00 в приміщенні обласної бібліотеки зібралися школярі, вчителі та батьки учнів. Вони прийшли на зустріч з письменником Сергієм Гридіним. Переможець у номінації «Краще видання для дітей» у конкурсі «Краща книга Рівненщини-2012» на своєму рахунку має близько 10 книг. Зізнається: почав писати відносно недавно та одразу зрозумів, що це – його покликання.

Сергій Гридін, письменник

- Займаюся я письменництвом років 9-8. До цього навіть і не думав, що буду писати якісь книжки. Але якось в перехідний чоловічий вік стартонув і не можу зупинитися до цього часу.

Його книга для дітей «Федько у пошуках чупакабри» потрапила до списку премії «Книга року ВВС». Про цього персонажа він написав не одне видання. Марія Піддубна читала про «Федька-прибульця з інтернету». На зустрічі з автором цікавилася, як створювався цей герой. 

Марія Піддубна, учениця 6 класу НВК №16

- Хочу запитати його, коли вийде нова книжка про Федька, чому саме такі герої, які мені дуже сподобалися. Там дуже насичений зміст.

Юні читачі з цікавістю слухали історії автора, ставили питання. Він на своєму прикладі надихав на творчі починання. В Полтаві письменник вперше. Сам народився на Рівненщині. Зустріч з ним організували в  рамках бібліотечного проекту «Українські акценти».

Олена Колінько, бібліотекар

- Ми щомісяця запрошуємо письменника цікавого для наших читачів, і цього разу ми запросили чудового письменника з Рівненщини Сергія Гридіна. Він пише як для дітей, так і для підліткової аудиторії, що є дуже важко. Є в нього і міцна чоловіча проза.

Зустрічі з письменником відбудуться 28 вересня о 10.30 у загальноосвітній школі №29 та о 13.00 на площі біля Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Котляревського.

Стрічка новин