У Полтаві проживає 7 817 внутрішньо переміщених осіб

У Полтаві проживає 7 817 внутрішньо переміщених осіб

На засіданні Полтавського міськвиконкому директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова прозвітувала про виконання Міської програми соціальної підтримки сім’ї дітей та молоді Полтави.

Вона зауважила, що згідно з програмою при Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє 8 спеціалізованих формувань відповідно до напрямку роботи.

"Запобігання раннього сирітства, соціалізація дітей-сиріт, підтримка сімей, що опинилися в складних життєвих умовах, соціальна робота з молоддю, профілактика негативних явищ та правопорушень, оздоровлення демобілізованих військовослужбовців і члени їх сімей, допомога в адаптаціїї внутрішньо переміщеним особам – це основні напрямки роботи", – зазначила Ольга Буднікова.

Соціальною підтримкою охопили 21 особу, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Їм надали 210 соціальних послуг з метою психологічної та юридичної підтримки.

При Центрі працює Служба соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. На цей час у Полтаві перебуває 7817 осіб, з них 1596 дітей, які охоплені соціальною підтримкою.

Одним з першочергових питань соціальної підтримки зазначених категорій є організація санаторно-курортного оздоровлення. З цією метою в 2018 році з міського бюджету виділено 292 тисячі грн, з обласного – 199 тисяч грн.

Стрічка новин