Журналіст змінює професію

Акцію під такою назвою провели за ініціативи «Полтававодоканалу» для медійників міста. На один день журналісти стали техніками, диспетчерами, інженерами та майстрами. Наша Ольга Соломаха також спробувала себу у новому амплуа. 

О восьмій годині ранку медійники – в актовій залі на базі «Полтававодоканалу». Тут проводять інструктаж з техніки безпеки. Після  розподіляють робочі локації та закріплюють за керівниками.

Я сьогодні буду проводити ряд робіт із заміни старої водопровідної труби. Мій наставник – начальник цеху з ремонту та експлуатації водопровідних мереж Богдан Парасоцький. Знайомить з фронтом праці на сьогодні.

Богдан Парасоцький, начальник цеху з ремонту та експлуатації водопровідних мереж 

- Аварія на водопроводі за адресою Панянка, 36. Буде проводитися заміна труби діаметром 100мл. на 63 поліетиленову трубу. До цієї роботи готувалися декілька тижнів, ускладнювалося наявністю комунікацій та електрокабелів. Тут поруч – теплопункт та трансформаторна підстанція. Тому зараз ми підготовилися і проводимо роботи по заміні.

Одягаю спеціальне спорядження... і можна приступати. Починаємо з розчистки колодязя. Потрібно дотримуватися всіх правил безпеки. Перед тим, як залізти, спеціальним приладом перевіряють наявність шкідливих газів у повітрі. Тут все в нормі. Починають готувати мене.   

Після спускаюся до колодязя та починаю його чистити.

Ольга Соломаха, журналіст

- Ось таким чином звільняємо колодязь від грязі та мулу.

Колодязь розчищається для того, щоб замінити в ньому стару запірну арматуру на більш сучасну. Після мені допомагають вибратися. Прямую  на іншу ділянку – допомагати.

Ольга Соломаха, журналіст

- На цьому місті знаходиться згин водопровідної труби. Щоб її демонтувати і встановити нову, потрібно спочатку звільнити від шару бетону.

Ольга Соломаха, журналіст

- Ремонтні роботи по демонтуванню старої водопровідної труби відбуваються від колодязя, тут згин труби, далі вона прямує до підвалу житлового будинку. Тут в підвалі проводяться очисні роботи.

Отримавши доступ до водопроводу – чистимо зсередини. Це для того, щоб нова поліетиленова труба не терлася об корозійні нарости та прослужила довше. Після прочистки відбувається заміна. Роботу виконано. Експеримент зі зміною професії закінчується вдало, але я думаю, краще буду журналістом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію