Пільговики знову їздимуть в полтавському транспорті безкоштовно!

Так вирішили на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради. Воно пройшло за участі нового персонального складу, який затвердили на 3-му засіданні 17-ї позачергової сесії. 

Спочатку представили новий склад виконавчого комітету Полтавської міської ради. Окрім секретаря міськради та заступників міського голови, до нього увійшли представник від Соціал-Демократичної партії Анатолій Вертелецький, від «Свободи» – Дмитро Бурмака, Владислав Шевченко, та від «Самопомочі» – Павло Рибка і Дмитро Гаврилко. Після цього перейшли до розгляду питань. Зокрема, виділили майже 9 мільйонів на премії вчителям.

Наталія Бондаренко, начальник Управління соціального розвитку Полтавського МВК

- Виплатити матеріальну допомогу до Дня працівників освіти по 700 гривень кожному для осіб, що працюють у закладах, установах та інших організаціях галузі освіти.

Ще понад 50 тисяч виділили до Всесвітнього дня пошти. Секретар міськради зазначив: в цьому році премії ще будуть, оскільки бюджет на 2018 рік затверджено. А от чи будуть наступного – невідомо.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Асигнування, затверджені в бюджеті в цьому році, приймаємо. Щодо наступного, будемо розглядати. Подивимося, що нам запропонує Кабінет Міністрів і Верховна Рада. В якому вигляді прийметься бюджет-2019.

Також на засіданні вирішили питання безкоштовного перевезення пільговиків. Тож тепер пенсіонери, чорнобильці, військовослужбовці та інші категорії можуть без проблем їздити в транспорті.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ 

- В нас є 15-80, наша Служба оперативного реагування. Користуючись нагодою, прошу наших полтавців, наших пільговиків, яким будуть не надаватися послуги, звертатися відразу на цю Службу, і ми відповідно будемо реагувати.

По закінченню повідомили: наступне засідання міськвиконкому відбудеться в п’ятницю 28 вересня.

Стрічка новин