Дві гривні у тролейбусі і 4 гривні в автобусі

З 26 вересня полтавці платять менше за проїзд у комунальному громадському транспорті. Таке рішення прийняли після ухвали Харківського апеляційного суду двома днями раніше.

У Полтаві проїзд у тролейбусах тепер не три , а дві гривні. Знизити тарифи у громадському транспорті вдалося після того, як народний депутат України Сергій Каплін, подав позов до суду проти рішення міськвиконкому та виграв його.

Сергій Каплін, народний депутат України

- Ми тривалий час боролися за те, щоб у Полтаві для початку , а потім в інших містах нашої країни, були прозорі тарифи. Відразу тарифи на транспортні послуги, щоб вони були чесними, щоб вони були обгрунтованими. Щоб люди точно знали, що на їх кишенях, на їх горбу не наживаються перевізники, ні комунальні, ні приватні перевізники.

Народний депутат України Сергій Каплін разом із командою особисто проїхався тролейбусом, щоб перевірити як виконується рішення суду і як відреагували пасажири на нові ціни.

Сергій Каплін, народний депутат України

- У Полтаві із сьогоднішнього дня тролейбуси та інший комунальний транспорт їздить по зниженим тарифам, фактично на третину, ніж був два дні тому. Це результат нашої боротьби і нашої перемоги.

До речі, оновлена влада Полтави планує оновлювати і парк комунального транспорту, зокрема, повернеться до співпраці з ЄБРР, щоб закупити сучасні тролейбуси. З приватними ж перевізниками вже залагодили питання щодо пільговиків.А незабаром, за словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти,  платитимуть за проїзд не п’ять, а чотири гривні і  у маршрутному транспорті.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради  

- Призначено вже на 28 серпня у виконкомі прийняти рішення зниження вартості проїзду в маршрутках для того, щоб вони також виконали рішення суду. Я впенений, що ми знайдемо якийсь консенсус і вийдем на якесь розуміння із цієї ситуації, домовимось із перевізниками.

Полтавці ж чекають, коли весь транспорт знизить ціни і радіють новим тарифам у тролейбусах. 

Геннадій Семенець, полтавець

- Чекали дуже довго, знизили дуже дорого  було.. Вже по дві гривні їздимо.

Нагадаємо, з  4-го січня 2018 -го року полтавцям підвищили ціну за проїзд  у маршрутках  до п’яти гривень, у тролейбусах до трьох. Народний депутат України Сергій Каплін подав позов проти рішення міськвиконкому І виграв його. Остаточне рішення винесли у Харківському апеляційному адміністративному суді 24 вересня. Нині єдині чинні і законні тарифи в громадському транспорті Полтави становлять  4 гривні у маршрутках і автобусах, 2 гривні  - у тролейбусах.

Стрічка новин