Полтава готова зустріти тепло

У Полтаві перевіряють готовність теплового господарства до початку опалювального сезону

Щороку перед початком опалювального періоду, відповідно до графіка, погодженого в органах місцевого самоврядування, «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» проводить пробні пуски котелень. Цьогоріч у Полтаві вони стартували 24-го вересня. Однією з перших перевірили готовність до опалювального сезону котельню на вулиці Квітучій, 6-К.

Олег Баюн, заступник головного інженера з експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Це холодна прокрутка всієї системи, яку готували і наші підприємства, ЖЕКи, кооперативи і ОСББ. Проводиться для того, щоб уже перед самим пуском мати якусь картину з того, що дійсно об’єкти готові.

Котельня обслуговує частину житлового фонду і дитячий садочок у районі інституту зв’язку.

Валерій Бородавка, начальник третього теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Тут п’ять котлів ВK по 2.5г/к котел. Майже 13 г/к потужність котельні. За інші котельні, ті що ми провели пробні топки, на даний час поки, що проблем нема, але до п’ятниці ще три дні. Тобто залишилась частина котелень, в яких ще не проводились пробні топки.

За словами Олега Баюна, котельні у Полтаві готові до початку опалювального сезону практично на 100%. А їх у підпорядкуванні «Полтаватеплоенерго» - 90. Проте труднощів, зізнаються полтавські теплоенергетики, вистачає.

Олег Баюн, заступник головного інженера з експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Фінансовий стан підприємства не дає змоги реалізувати всі наші задуми і по інвестиційній програмі , і по тим, які ми планували зробити за власні кошти.

Теплоенергетики попереджають полтавців - якщо найближчими днями споживачі почують короткочасний шум води у трубах або батареї в оселях тимчасово стануть гарячими, не поспішати з висновками. Опалювальний сезон ще не розпочався, це лише перевірка систем опалення.

Заступник головного інженера підприємства Олег Баюн наголошує: підставою для початку опалювального сезону є температурний режим зовнішнього повітря. Якщо середньодобова температура повітря протягом 3-х діб поспіль буде нижчою за +8 С°, тоді органи місцевого самоврядування приймають рішення про початок опалювального сезону. А фахівці «Полтаватеплоенерго», відповідно, протягом двох днів пускають в роботу теплове господарство Полтави та 4-х районних центрів області де підприємство надає свої послуги. 

Об’єкти соціальної сфери,- продовжує Олег Баюн, а саме лікарні, школи, дитячі садочки традиційно у разі необхідності зможуть отримати тепло достроково: для цього їм необхідно лише звернутися з відповідним листом до «Полтаватеплоенерго».

Стрічка новин