У Кременчуці може з'явитися скейтпарк

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Проект його будівництва візьме участь в обласному інвестиційному конкурсі.

На засіданні конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів у Кременчуці відбулася презентація проектів, які претендують на участь в обласному інвестиційному конкурсі.

На фінансування робіт із впровадження проекту-переможця обласного інвестконкурсу  з обласного бюджету виділять 600 тис. гривень. 

Наразі на розгляд членів конкурсної комісії підготували три проекти-претенденти, один із яких може стати учасником обласного інвестиційного конкурсу. Серед них: будівництво спортивний майданчик для занять популярними видами спорту (площа 32Х18 метрів), будівництво інтерактивного майданчику для організації спортивних ігор із застосуванням новітніх інформаційних технологій (площа 13Х13 метрів); будівництво скейтпарку (площа 30Х30 метрів).

Обговоривши вищевказані проекти, члени конкурсного комітету віддали перевагу проекту будівництва скейтпарку, який висуватимуть на участь в обласному інвестиційному конкурсі. Із місцем його розташування визначаться пізніше, якщо він стане переможцем.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію