У міському будинку культури пройшов урочистий прийом ветеранів

Його приурочили до 75-ої річниці визволення Полтави від нацистів та Дня міста. На свято завітало майже 100 дітей війни та ветеранів Другої світової війни, Збройних сил, воїнів АТО.

На порозі Міського будинку культури духовий оркестр грає пісні воєнних років. А всередині зустрічаються ветерани Другої світової війни та діти війни, атовці та воїни-інтернаціоналісти. На їх честь та з нагоди 75-ї річниці визволення Полтави від нацистів тут організували свято. 

Один з присутніх – Леонід Солодовнік. Коли розпочалась війна, йому було 13 років. Чоловік згадує: доводилось багато працювати та допомагати фронту. 

Леонід Солодовнік, дитина війни 

- Звісно, важкі часи були, коли йшла війна. Це страшне діло. Але найстрашніше те, що очікувало наших людей, якщо, не дай Бог, фашисти перемогли.

Під час урочистостей із вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Олександр Шамота. Він подякував визволителям за мирне небо над головою. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я вітаю Вас з цим прекрасним днем, Днем Вашого міста. Міста, яке ви визволяли і будували. Бажаю Вам міцного здоров'я, щоб якомога довше ми зустрічались в цьому колі, святкували День міста, і щоб якомога довше нас було так багато.

Ветеранів привітали і депутати міської ради Андрій Матковський та Едуард Волков.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради 

- В цей день я Вам хочу сказати від імені всіх депутатів міської ради, що ми пишаємось тим, що ми знайомі з Вами. Ми пишаємося тим, якою ви передали нам Полтаву.

Едуард Волков, депутат Полтавської міської ради 

- Хочу низько вклонитися вам за Ваш подвиг і за наші життя. Ми, наші батьки можемо жити в мирній країні, мирному місті.

Ветерани взяли активну участь у святкуванні. А по завершенню концерту на усіх чекав святковий обід та подарунки.

Стрічка новин