У Полтаві пройшов фестиваль, присвячений людям поважного віку

Його організатор – територіальний центр соціального обслуговування населення Подільського району. На фестиваль з’їхались художні колективи з усієї області. 

Баян, бубон та дерев’яні палички. Під такий акомпанемент виступають «Решетилівські козаки». Ансамбль приїхав з сусіднього до Полтави району. Учасники – пенсіонери. І виступають для людей поважного віку. В один колектив їх об’єднує любов до української пісні.

колектив «Решетилівські козаки»

- Пісні - це душа народу. І ця пісня окриляє нас, тримає на цьому світі, дає наснаги, сили. В таке складне наше життя приносить яскраву, творчу лінію - щастя, радості і любові.

А це аматорський хор «Полтавські піснярі». В цьому році їхньому колективу виповнюється 10 років. За цей час їх пісні почули не лише на Полтавщині, а й за її межами. 

Анастасія Пусан, староста аматорського хору «Полтавські піснярі»

- Виступали з хорошими піснями. Все робили для того, щоб радість була у глядача. І щоб вони нас завжди чекали і цінили, що ми можемо заспівати хорошу українську пісню.

З кожним роком фестиваль змінюється, розповідають організатори. Цього разу, окрім концерту, влаштували виставку творчих робіт. 

Тетяна Мазур, директор територіального центру соц.обслуговування Подільського району

- Спочатку ми не робили творчих виставок, зараз ми це робимо. Люди привозять роботи, навіть не думаєш, що таке може бути.

З наступного тижня кожен колектив виступатиме для людей поважного віку у своїх районах.

Стрічка новин