Маленькому полтавцю потрібна допомога

На операцію нечуючому Вові Варенью потрібно 30 000 доларів. Мама хлопчика благає про допомогу.

Це – Володя Вареньє. Йому лише 1 рік. У такому ранньому віці хлочика та його сім'ю спіткало нещастя. З народження дитина нічого не чує. У 9 місяців мати Олена Немна помітила, що дитина не реагує на звуки. Жінка ділиться: «Жив у своєму світі». 

Олена Немна, мати хворого хлопчика

- Не могла докликатися його, ми звернулися до нашого ЛОРа. Нам виписали направлення у Київський лор-інститут. І нам поставили діагноз – «двостороння хронічна сенсоневральна глухота».

Після цього, ділиться жінка, їхнє життя змінилося. Зараз Вова носить слуховий апарат, але з такою важкою втратою слуху він не зможе чути і не навчиться говорити. А хлопчик хоче це робити, ділиться мама: він відкриває рот, щось показує мімікою обличчя. Однак, доки не чутиме звуки, робити це повноцінно він не зможе.

Олена Немна, мати хворого хлопчика

- У голові билося лише одне твердження: «Глухий», «Глухий»,«Глухий». Це – назавжди.

Але лікарі сказали, що є великий шанс почути. Потрібно терміново купити сильний слуховий апарат і зробити кохлеарну імплантацію. Цілий місяць хлопчика обстежували. Родина займалася збором коштів на слуховий апарат. Відкрили групу інвалідності. Але головна запорука успіху – операція. Вову поставили в чергу за бюджетний рахунок. Але він там 411. Лікуватися потрібно терміново. Кожен втрачений день загрожує дитині відставанням у розвитку мовлення.

Олена Немна, мати хворого хлопчика

- Операція коштує дорого – 30 000 доларів. За допомогою добрих людей ми зібрали вже 4000 євро.

Жінка говорить: важко було наважитися просити кошти у людей. Проте задля здоров'я власної дитини Олена Немна переступила власний страх і сором.

Олена Немна, мати хворого хлопчика

- Дорогі полтавці, мами, папи, я прошу вас, допоможіть моєму малюку. Адже у нього є шанс на нормальне звичайне дитинство, життя. Життя звичайної дитини, а не інваліда.

Зараз ви бачите на екрані реквізити для допомоги. Карта ПриватБанку на ім'я мами Олени Немної 5168 7573 5649 2852.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію