Школярі у «Шпалереоні»

Полтавська письменниця Олена Колінько зустрілась з учнями 4-х класів, аби заохотити їх до читання. Книга дня – пригодницька повість «Шпалереон». У бібліотеці імені Гончара діти не лише читали, а й грали в ігри та навіть складали власну казку.

Поліна Гриценко – учениця 4-го класу 34 школи. Вона любить читати, а ще більше – писати казки. У творчому здобутку школярки – чимало невеликих оповідань для однолітків. Пише про рослини, тварин, людей та навіть неживі предмети.

Поліна Гриценко, школярка

- Я писала нещодавно казку «Пригоди хліба Джу та Булочки з маком». Там про те, як їх збирали, з чого робили та як закінчилася їхня пригода.

Не пише казки, але любить читати однокласник Поліни Максим Матюшенко. 

Максим Матюшенко, школяр

- Я ходжу до бібліотеки частенько. Дуже люблю читати різні пригодницькі історії.

Сьогодні у чотирикласників з'явилася можливість не лише почитати, а й поспілкуватися особисто з полтавською письменницею. Олена Колінько – автор казки «Шпалереон». Книгу було видано завдяки перемозі у конкурсі навесні цього року. Сьогодні Олена не лише знайомить малечу з героями книги, а й залучає їх до читання.

Олена Колінько, автор казки та бібліотекар

- Зазвичай буває безліч запитань після зустрічей. Коли ж діти грають – вони один поперед одного намагаються брати участь, я бачу по очах, що їм це подобається. Також вони зацікавлюються сюжетом. І дуже часто вони також говорять, що так, і у них у класі є така Діана, або у нас у класі є такий розумний Артур, який постійно ходить з книжками. Тобто, вони впізнають себе, а це і є метою конкурсу.

У дієвість таких методів навчання вірить і вчитель 4-го класу школи №34. Запевняє, що після спілкування з творчими людьми діти навчаються краще.

Олександра Онищенко, вчитель початкових класів ЗОШ №34

- Ми радо погодились, тому що до нас у школу неодноразово приходили саме письменники дитячі нашого рідного краю. З ними ми зустрічалися і минулого року. З творами Олени ми поки ще не знайомі, сьогодні думаємо познайомимся. Діток багато, що люблять читати, так що будемо читати.

Під час зустрічі малеча не лише читала, а й грала в ігри та навіть створила власну казку. Головними героями стали вигадані персонажі, яких школярі побачили на фрагменті шпалер.

Стрічка новин