Все ще міський голова – так вважає Олександр Мамай

Сьогодні він дав прес-конференцію. На ній повідомив – не вважає себе екс-мером, а всі рішення, прийняті на 17-й позачерговій сесії, є незаконними.

- Або Матковський і Каплін буде керувати в місті, або Мамай.

Олександр Мамай на прес-конференції настроєний рішуче. Наразі він не вважає себе екс-міським головою, а 17 позачергова сесія, на його думку, проведена незаконно.

Олександр Мамай

- Я вважаю на сьогоднішній день, сесія відбулась з великими порушеннями. Кожна бабця, яка торгує яблуками з власного садочку, прекрасно розуміє, що пройшла «вакханалія». Захват влади був силовим шляхом. Печатка Полтавської міської ради до сих пір знаходиться в мене. Чи можуть звільнити міського голову 28, або більше депутатів таємним голосуванням – можуть. Але це потрібно процедурно зробити вірно. Крапка.

Олександр Мамай подасть відповідний позов до суду. І поки розбиратимуться, хто правий, а хто ні, містом керуватимуть нові заступники. Для них міський голова залишив на депозиті в банку пів мільярда гривень. 

Олександр Мамай

- Сьогодні, доки буде рішення суду – позитивне чи негативне – є всі підстави за місяць, два чи три новій псевдовладі показати свою діяльність.

Щодо планів на майбутнє, то в Олександра Мамая вони амбітні. 

Олександр Мамай

- Верховна Рада прийме рішення про перевибори в місті Полтава. Буду я балотуватись на міського голову – буду, буду. Що стосується політичних амбіцій, я думаю, всі прекрасно розумієте, що 144 чи 145 окрузі шанси пройти до Верхової Ради в мене є.  Треба мені сьогодні розкручувати якусь передвиборчу кампанію, щоб пройти у Верховну Раду? Та я думаю не треба.

Також міський голова привітав всіх з Днем міста та подякував всім, хто долучився до його організації. 

Олександр Мамай

- Всі прекрасно розуміємо, що навіть підготувати свято «Полтава вишивана» - це потрібно декілька місяців. Тому, користуючись нагодою, дякую всім без виключення управлінням, які взяли участь у підготовці цього свята.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію