Арт-проект «Полтава вишивана», «Майстерня міста», святкові концерти та покладання квітів

До 75-ої річниці з Дня визволення Полтави містян вітали представники влади. Разом з понад десятьма тисячами полтавців парадом вишиванки пройшов й Народний депутат України Сергій Каплін разом з секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою. Згадали вони й про захисників Полтави.

Напередодні Дня міста у Полтаві традиційно пройшла хода у вишиванках. До параду долучилися всі університети міста, школи та творчі колективи. Ходу, розпочату від Білої Альтанки, відкрили представники творчих колективів з короваєм та житом, за ними – військові з державними символами. Серед тих, хто йде за прапором, – нове керівництво міста на чолі з секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою. Разом зі всією своєю командою СДП – і народний депутат Сергій Каплін.

За руку з Сергієм Капліним – його син Марк. Свято вишиванок нардеп називає особливим – участь у ньому бере щороку.

Сергій Каплін, народний депутат України

- Це свято вирізняє місто Полтава від абсолютно всіх інших міст. Таке масове, з такими широкими щирими посмішками, з такими гарними дівчатами, які приходять у такому прекрасному національному вбранні, хлопці-козаки у таких прекрасних вишиванках.

Патріотизм, що проявляється у подібних заходах, народний депутат вважає візитівкою міста. З оновленою владою у місті мріє і про те, щоб Полтава прославилась і своїми успіхами.

Сергій Каплін, народний депутат України

- У нас є мрія, щоб Полтава була номер 1 по рейтингу в Україні. Номер один за якістю доріг - це по-перше, номер один за інфраструктурою, транспортною, виробничою, комунальною, будь-якою іншою. Щоб у нас були найкращі керівники, щоб вони були справді високоефективні.

Новий очільник міста, нещодавно призначений депутатами на посаду секретаря міської ради Олександр Шамота, який зараз виконує обов'язки міського голови, розповів, що свято цьогоріч зробили виключно подією для людей, тож зі сцени жоден представник влади полтавців не вітав.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Це свято щороку відбувається з ще більшою і більшою кількістю людей. Я впевнений, що ця традиція, яка зародилася Полтаві, вона обов'язково буде продовжуватися, і це буде наймасовіший захід у переддень Дня міста.

Не лише на арт-проекті «Полтава вишивана» команда Сергія Капліна говорила про долю міста. Аби згадати героїв, які 75 років тому звільнили Полтаву від нацистів 23 вересня, разом із ветеранами і полтавцями принесли квіти до Меморіалу Солдатської слави.

Сергій Каплін, народний депутат України

- Це свято - святе. Тому що це свято, коли ми вклоняємося, пам'ятаємо, згадуємо тих людей, які фактично платили своїм життям за те, щоб ми з вами зараз могли ходити по цій землі, дихати цим повітрям і відчувати себе вільними людьми. Незалежними людьми. І мали шанс побудувати справжнє європейське місто.

Під час покладання квітів згадали і про сучасних героїв, які сьогодні захищають суверенітет України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію