На Полтавщині триває оздоровлення "чорнобильців"

Пільгове право на санаторно-курортне лікування у поточному році отримають 1 289 учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

За рахунок коштів державного бюджету (4,0 млн грн) обласного (1,4 млн грн) та бюджетів районних, міських, сільських, селищних рад (0,6 млн грн) санаторно-курортним лікуванням передбачено забезпечити  873 особи з числа громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. За самостійним вибором компенсацію, замість санаторно-курортного лікування,  отримали  416 осіб.

Громадянам, постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи, для оздоровлення обрали 32 санаторно-курортні заклади. Нині оздоровилися  533 особи.

З метою забезпечення санаторно-курортним лікуванням  громадян, яким встановлено 1 групу інвалідності, пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи, та які потребують супроводження до санаторного закладу, з 2017 року запровадили виплату з обласного бюджету матеріальної допомоги на придбання путівки особі, супроводжуючій пільговика, в сумі 5,0 тис.грн. У поточному році таку допомогу отримали 9 осіб.

Одночасно з проведенням оздоровчої кампанії 2018 року, органи соціального захисту населення області  проводять прийом заяв для взяття на облік на забезпечення санаторно–курортним лікуванням чи (за вибором пільговика) на виплату компенсації замість путівки у 2019 році.  

Інформацію про чисельність громадян, узятих на облік на забезпечення санаторно –курортним лікуванням чи на виплату компенсації замість путівки у наступному році, формуєть до 15 жовтня поточного року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію