Вперше за 8 років

Новообраний секретар Полтавської міської ради відновив ранкові апаратні наради. В першій взяли участь начальники профільних управлінь і відділів, а також – голови районних рад та депутати.

Понеділок, 8 ранку. В Полтавській міській раді розпочинається апаратна нарада. Її проводить секретар міськради Олександр Шамота. Він повідомляє: тепер кожен робочий тиждень розпочинатиметься з такого засідання.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Апаратна нарада буде проходити кожного понеділка. Прохання включити до своїх графіків. Подібні заходи відвідувати особисто всім керівникам структурних підрозділів і управлінь, відділів.

Першу апаратну нараду присвятили вирішенню проблемних питань. Найголовніше – пільговий проїзд та несправні ліфти. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Катастрофічна ситуація, як я дивлюсь по оперативній інформації, яку щодня заносять. Якщо на початок тижня було 25 зупинених ліфтів, то зараз вже 36. Теж прохання розібратися з цією історією, що там з підрядником. Я так розумію, «Ремліфт» в нас поки не спроможний вирішувати ці питання. Той підрядник, який є, в нас включився і почав працювати.

Виступили на нараді й голови фракцій. Зокрема, Андрій Матковський закликав всі підрозділи долучатися до створення концепції інтегрованого розвитку міста.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Чому це дуже важливо? Тому що ми плануємо до грудня місяця на сесії міської ради прийняти цю концепцію. Що це означає? Ця концепція стане програмою дій міської влади на найближчі роки до 2030.

А голова фракції «Самопоміч» звернувся до комунальників, аби ті прибрали пам’ятник Слави в центральному парку. 

Дмитро Сенчакович, депутат Полтавської міської ради

- В такому стані цей пам’ятник не може знаходитись. Його потрібно банально прибрати.

На це звернення одразу відреагував новий заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Якщо ще раз на апаратній нараді підніметься питання, що в нас неприбраний центральний парк, то ми з вами будемо говорити тоді по-іншому. Бо це взагалі щось незрозуміле.

Окресливши цілі на тиждень, всі розійшлися по робочим місцям.

Стрічка новин