На Полтавщині з початку року відкрили 62 кримінальні провадження щодо незаконної порубки лісу

Заступник начальника поліції області Денис Захарченко на міжвідомчій нараді при голові Полтавської ОДА поінформував присутніх про заходи протидії незаконному промислу, що вживають підрозділи поліції.

Денис Захарченко також розповів про результати щотижневих перевірок транспортних засобів, які здійснюють перевезення продукції лісового господарства.

Відповідно до інформації, яку підполковник поліції оприлюднив на нараді, до суду цього року скерували 30 кримінальних проваджень, відкритих за фактами незаконного видобутку лісу (ст. 246 Кримінального кодексу України), щодо інших 32-х – реалізують процесуальні дії.

Наголошуючи на посиленні контролю за перевезенням продукції лісового господарства автомобільним транспортом, Денис Захарченко зазначив, що з початку вересня міжвідомчі робочі групи здійснили 536 перевірок транспортних засобів. Виявили 9 фактів порушення вимог законодавства при заготівлі та перевезенні лісу. Щодо 4 із них відкрили кримінальні провадження.

Губернатор Полтавщини Валерій Головко, апелюючи до викритих фактів незаконного лісодобувного промислу, акцентував на необхідності посилення контролю за законністю господарської діяльності лісгоспів. А також – на перевірці тих підприємств, які перебувають на стадії ліквідації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію