У Київському суді міста Полтави провели засідання по справі побиття журналіста Ярослава Журавля

На засідання прийшли всі сторони, але допит перенесли. Чому - розповість Анна Ружін. 

9-45 на засідання до зали суду з'явилися всі сторони та представник ЗМІ. Обвинувачувані вчергове відмовились від зйомки та коментарів. Суддя підтримав їх позицію, а от у прокурора інша думка.

-  Це дозволено законодавством. Відповідними міжнародними європейськими нормами, тому прошу відмовити в його задоволені.

Зйомку дозволили, але неповну. Під час засідання згадали перебіг подій за 18 травня 2018 року та травми, які отримав того дня потерпілий Ярослав Журавель.

- Після того, як потерпілий впав на підлогу Пазенко підійшов до нього і наніс два удари в район потилиці. Коли потерпілий Журавель спромігся встати, то Пазенко наніс удар кулаком правої руки в ліву частину обличчя.

Серія ударів продовжилася і потерпілий отримав перелом щелепи та струс мозку. І, як наслідок, - лікарняне ліжко. 

Суддя Калько запропонував допитати свідків, але обувинувачувані відмовилися. Провину свою не визнають. Тож обрали наступний порядок розгляду справи.

Олександр Калько, суддя 

- Допитати спочатку потерпілого, допитати свідків і викликати всіх свідків згідно з реєстром, який був наданий прокурором до матеріалів кримінального провадження, дослідити всі докази, які будуть сторонам надані у ході судового дослідження дослідити всі докази.

Наступне засідання призначили на 29 жовтня.

Ярослав Журавель, потерпілий 

- Обвинувачувані не визнають тепер своєї вини, хоча попередньо говорили. І журналістам говорили, що дійсно, було побиття, що дійсно вони вчиняли тиск. Тепер вони уже не визнають. Я припускаю, що може бути, що завгодно. Що в кінці я ще побив їх, а потім сам собі зламав щелепу.

Стрічка новин