У Гадячі хочуть створити службу щодо поводження з тваринами

Днями на офіційному сайті Гадяцької міської ради представниця ГО "Врятуйте наші душі" Наталія Дорогань, опублікувала петицію із проханням створити комунальну службу з питань утримання та поводження з тваринами в Гадячі.

Зокрема, у тексті петиції йдеться:

"Проблема безпритульних тварин у Гадячі є актуальною, тому що в місті є багато вуличних некерованих собак, які представляють потенціальну загрозу для людей, а також росте чисельність вуличних кішок. На сьогодні жодна з цифр, які називають стосовно кількості тварин на вулицях міста, не є правильною, адже досі ніяких офіційних підрахунків не було здійснено. Відсутній притулок для тварин. Немає системності у проведенні стерилізації, вона здійснюється хаотично, тому не дає потрібного результату. Наразі проблемою займається районна ГО по захисту прав тварин «Врятуйте наші душі», однак їхньої волонтерської допомоги недостатньо, щоб вирішити це питання".

Найбільш гуманним способом поступово скорочувати чисельність вуличних тварин є їхня стерилізація, після якої безпритульні тварини втрачають здатність розмножуватися. А також стають менш агресивними. Наразі ця операція для тварин у Гадячі коштує близько 500 грн для кішки, та 600-700 грн для собаки залежно від розміру. Як зазначають члени ГО, збирати такі суми самостійно – непідйомна задача.

Тож небайдужих просять допомогти у цій справі.

Нагадаємо,у Полтаві 30 вересня планують провести марш за права тварин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію