В Україні дозволять відкривати школи в багатоповерхівках

У Мінрегіоні планують внести зміни у державні будівельні норми, що дозволить проектувати у житлових будинках початкові школи (1-4 класи).

Таку необхідність заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе пояснив нестачею  шкіл та дитсадків, інофрмує Урядовий портал.

"Мінрегіон зараз розглядає питання – дозволити проектувати початкові школи, вбудовані в житлові будинки. Сьогодні в Україні є велика нестача шкіл та дитсадків, особливо у великих містах, центральних районах та багатьох житлових кварталах. За нормами ДБН на 1000 жителів має бути забезпечено 38 місць у дитсадках і 135 місць у школах. По факту ж цього немає", – наголосив Лев Парцхаладзе.

За його словами, проектування невеликих початкових шкіл на перших поверхах житлових будинків допоможе у вирішенні проблеми.

"Зараз ми ретельно вивчаємо досвід інших країн у цьому питанні", – пояснив Парцхаладзе.

Він також нагадав, що з 1 жовтня набувають чинності оновлені ДБН щодо проектування дошкільних закладів, які вже містить норму щодо можливості проектувати невеликі дитсадки, вбудовані у житлові будинки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію