У Полтаві проведуть марш за права тварин

У Полтаві проведуть марш за права тварин

30 вересня в Полтаві відбудеться марш за права тварин. Захід покликаний об'єднати мешканців міста навколо гуманістичних цінностей та боротьби із жорстоким ставленням до тварин. О 12:00 подія стартуватиме в Корпусному парку.

Ініціатором Всеукраїнського маршу за права тварин є гуманістичний рух UAnimals. Зоозахисну подію одночасно проведуть по всій Україні: від Києва до Харкова, від Дніпра до Тернополя. 

Організацію маршу за права тварин у Полтаві взяли на себе волонтери "Еколтави".

"Цей марш - гарна можливість висловити свою точку зору в питаннях жорстокого поводження з тваринами. Це й усвідомлена відмова від походів в цирк з тваринами, відмова від відвідування зоопарків та привернення уваги оточуючих до відповідальності не тільки за себе. Можливо, є навіть ті, хто не замислювався про те, що відбувається з тваринами в цирках чи хутрових фермах. Використовувати тварин в цирках і носити хутро це безсердечно і не людяно",- зазначила організаторка маршу за права тварин Маргарита Коптєва.

Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною та зоозахисною, а не політичною подією. Тому організатори просять учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів.

Нагадаємо, влітку в Полтаві збиралися небайдужі до долі тварин.

Стрічка новин