Олександра Шамоту офіційно зареєстрували як секретаря міської ради

Одразу після сесії Олександр Шамота разом з депутатами відправились до Управління державної реєстрації. Там вони офіційно зареєстрували Олександра Шамоту як секретаря Полтавської міської ради. А також припинили діяльність Олександра Мамая, як мера. З подробицями наші журналісти.

До Управління державної реєстрації прямує Олександр Шамота. Мета візиту - офіційно зареєструвати себе на посаді секретаря міської ради.

Едуард Волков, депутат Полтавської міської ради 

- На даний час державні реєстратори повинні зареєструвати Олександра Шамоту в Єдиному державному реєстрі юридичних і фізичних осіб, підприємців. Поставити його підписантом, внести відповідні зміни. Наскільки ми знаємо, рішення про обрання секретаря міської ради набуло законної сили, дані дії відбуваються згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування» і згідно з Законом «Про державну реєстрацію».

Проконтролювати виконання закону прийшли депутати міської ради. Серед них - Олександр Глазов. Обранець розповідає, що мер блокував роботу всіх програм. Через це депутати отримують все більше звернень від громадян.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Депутати проголосували і в бюджеті заклали кошти на ремонт під’їздів, дахів, комунікацій, боротьба з амброзією, пільговий проїзд. Щоденно люди говорили, що їх виганяють з маршруток і т.д. Була паралізована робота Полтавської міської ради. І тому ми депутатами зібрались і розпочали роботу спільну.

Через деякий час Олександр Шамота виходить з приміщення. Він повідомляє - діяльність Олександра Мамая, як міського голови, припинена. Тепер Олександр Шамота тимчасово виконує його обов’язки. Підтвердження цього - печатка Полтавської міської ради.  

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Ми змушені були її виготовити в законному порядку. Відповідно, печатка міської ради, тепер знаходиться у нас. Кожна людина, зайшовши зараз до реєстру, може побачити там зміни, де буде числитись Шамота Олександр Сергійович, як тимчасово виконуючий обов’язки Полтавського міського голови.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію