У Полтавській міській раді відбулось третє пленарне засідання 17 позачергової сесії

На ньому депутати обрали чотирьох заступників міського голови. Окрім цього, визначились зі складом виконавчого комітету. Більше розкаже Ірина Щербак.

Третє пленарне засідання 17 позачергової сесії, призначене на 10:00, розпочалося вчасно. 28 присутніх депутатів одноголосно затвердили порядок денний та перейшли до розгляду питань. Перше - обрання заступників міського голови.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Сьогодні пропонується прийняти рішення щодо затвердження на посадах 4-х заступників, пропозиції щодо яких були подані відповідними фракціями. Я думаю, що на наступне пленарне засідання ми з Вами вийдемо на затвердження тих заступників, які в нас залишились.

Перед голосуванням слово взяв депутат міської ради Юліан Матвійчук. Він повідомив: фракція «Свобода» за це питання голосувати не буде.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради

- Профільні заступники, які приймаються сьогодні на посади, це 5 чоловік. З них троє людей в минулій широкій коаліції. Фракція «Свобода» сьогодні не голосує за профільних заступників.

Незважаючи на це, нових заступників підтримала більшість. Відтак, першим заступником став Андрій Лямін, заступником з питань житлово-комунального господарства - Олексій Чепурко, з соціальних питань - Людмила Бойченко, а керуючим справами міськвиконкому - Віталій Нікіпелов.

У другому питанні депутати сформували склад виконавчого комітету Полтавської міської ради. З 14 необхідних до нього увійшли 10.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- По-перше, немає пропозицій від фракції «Батьківщина», яка є в Полтавській міській раді. Ми до них звертались. Я думаю, що на наступне пленарне засідання вони подадуть свою пропозицію. Ну і пропозицію від «Совісті України», так як ми домовлялись на самому початку в 2015 році - кожна фракція повинна мати представника у виконавчому комітеті.

Наразі, залишається ще дві вакантні посади - заступники міського голови з юридичних та економічних питань. З кандидатами депутати визначаться до наступної сесії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію