У Полтаві відкрили виставку учнів старших класів Художньої школи

Відбулася вона у Галереї мистецтв. Виконані роботи у техніках: батик, живопис, графічні композиції та вітражі. Про картини та їх авторів знає Марина Покшіна.

У залі імені Саші Путрі збираються на відкриття гості. Серед них: адміністрація, викладачі, батьки та учні Полтавської дитячої художньої школи. Учні старших класів представляють свої роботи. Діляться, у яких техніках виконані та на яку тематику. Марина Серік показує свою роботу. Говорить: для виставки обрала натюрморт у кубічному стилі. Працювала над ним місяць.

Марина Серік, учениця Полтавської дитячої художньої школи

- Мені хотілося показати красу нашої Полтавщини та архітектурних пам'яток.

Софія Панько - випускниця минулих років. Але її роботи також на експозиції. Вона розповідає: це - її дипломна робота. Робота виконана у графічному стилі. Дівчина говорить: працювала за допомогою чорної ручки, кольорової бумаги та гуаші.

Софія Панько, випускниця Полтавської дитячої художньої школи

- Моя робота розповідає про легендарного модельєра, можна навіть так сказати, Коко Шанель, якщо ви знаєте, мені здається, - вона дуже відома. І я хотіла показати: Коко Шанель, як була в минулому, теперішньому і майбутньому.

О шістнадцятій годині – офіційне відкриття. Ведуча заходу Ольга Курчакова привітала молодих художників та представила роботи. Їх на виставці - 50.

Далі вручення дипломів та подяк авторам найкращих робіт.

Викладач Валентина Тарасенко говорить: саме у старших класах повністю формується майбутній митець, а творити йому допомагає талант і вміння.

Валентина Тарасенко, викладач Полтавської дитячої художньої школи

- Я, як керівник, я ж повинна якось допомагати, направляти. Є таке, як задум, спочатку задумується, потім робляться невеличкі ескізи, маленькі такі ескізи, пошуки ідуть, якщо знайшли вже щось. Тоді кажемо: «Так. Давай, будеш працювати».

Після офіційної частини гості переглянули картини. Презентація малюнків закінчилася. Сама ж виставка діятиме протягом місяця.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію