Труба є, а газ відсутній

У такій ситуації опинилися мешканці одного з під'їздів по вулиці Івана Мазепи, 9. Уже більше тижня 4 квартири знаходяться без газу в помешканні. До «Полтавагаз» від них було не одне звернення, але результатів немає. Розбиралася у ситуації Анна Ружін.

Це - Олена Шах. Вона проживає у цьому під'їзді. Жінка розповідає: аварійний витік газу відбувся 10 числа у підсобному приміщенні магазину одягу, який знаходиться на 1 поверсі.

Олена Шах, полтавка 

- Вони викликали аварійну службу. Аварійна служба приїхала, вимкнула. У них вимкнула і заодно наші 4 квартири.

Мешканці вже не один день намагаються врятувати ситуацію, але результатів немає. Зверталися і в «Полтавагаз» з письмовою заявою.

Олена Шах, полтавка 

- Наступного дня я прийшла туди, а вони відповіли, що ще й не бачили нашої заяви. Відправили мене в ЖЕО. А там говорять: ми до цього взагалі немає ніякого відношення. Це ж газ, вони фахівці і тому повинні ввімкнути і дати газ.

Газова труба проходить крізь підсобне приміщення магазину. Там знаходиться і кран. Працівники магазину ситуацію не коментують, але готові йти на контакт. Вони відкрили доступ до труби, але ремонтних робіт там не проводять. Наша знімальна група звернулася в «Полтавагаз», але в коментарі нам відмовили. Тож ми надіслали інформаційний запит. 

Допомагав розбиратися у ситуації юрист.

Богдан Яненко, юрист 

- Мешканці цього будинку мають право звернутися в усній формі до керівництва газопостачального підприємства з проханням здійснити ремонт цієї труби і відновити газопостачання. Але якщо вас з тих чи інших причин ігнорують, ви маєте право звернутися, але вже не в усній формі, а в письмовій з відповідним листом.

Якщо ж сторони не можуть владнати конфлікт мирно, то державні органи допоможуть у цій справі. Тим часом мешканці стурбовані ситуацією. Ходять до «Полтавагазу» і залучаються підтримкою депутатів.

Стрічка новин