На Полтавщині побили вчительку

Марина Знахаренко в лікарняній палаті

Інцидент стався у селищі Скороходове Чутівського району.

Марина Знахаренко після декретної відпустки з нового навчального року повернулася до вчителювання у Скороходівську школу. Однак 13 вересня опинилася на лікарняному – її жорстоко побила мама одного з учнів.

Як розповів виданню "Коло" чоловік Марини Ігор, того дня його дружина була на роботі. Відпрацювала урок, почалася перерва і в цей момент до неї забігла якась жінка з нецензурною лайкою:

"Дружина цю жінку не знала. Говорить їй, йдіть до класу, а діти хай вийдуть, щоб діти цього всього не чули. Поки дружина розвернулася, щоб дійти до вчительського столу, ця жінка вдарила її ззаду по голові, Марина втратила свідомість, а нападниця продовжила бити її ногами та тягати за волосся. Дружина прийшла до тями, коли до неї почали збігатися інші вчителі. Свідками побиття стали як діти, так і вчителі. Дружину без свідомості забрала карета «швидкої». Лікарі діагностували в неї струс мозку та вивих шийного суглобу. Їй відразу вправили його та одягли корсет".

Наразі медики оцінили ступінь тілесних ушкоджень потерпілої як середньої тяжкості. За фактом побиття було звернення до поліції. За прогнозами лікарів, жінці як мінімум ще тиждень доведеться провести на стаціонарному лікуванні. Сьогодні, 20 вересня, Марина разом з чоловіком приїде до Полтави, щоб пройти експертизу.

У прес-службі обласної поліції підтвердили даний факт. Повідомили, що відкрито кримінальне провадження, проводяться всі необхідні слідчі дії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію