Національний корпус у середу вранці оточив приміщення Полтавської міської ради

Він чекав на міського голову та його заступників. Чому активістам так кортіло побачитися з Олександром Мамаєм, дізнавалась Ірина Щербак.

З самого ранку активісти Нацкорпусу оточили Полтавську міську раду.  Головне завдання - не впустити Олександра Мамая та його заступників на робочі місця. 

Анатолій Шиян, представник Нацкорпусу

- Ми зібрались тут, щоб висловити свою громадську позицію. Так само підтримати недовіру нашому полтавському недо-меру. На входах та виходах стоять наші хлопці. Ми не заважаємо нікому входити, але проводиться фейс-контроль. Якщо люди, з якими нам потрібно поспілкуватись, то їх будуть зупиняти.

На місце події одразу приїхала поліція.

Сергій Варава, поліцейський 

- Екіпаж прибув на місце, виявили близько 40 чоловік, які знаходились у камуфляжній формі. Після чого були викликані допоміжні сили на охорону громадського порядку.

Чергували активісти на всіх входах та виходах у міську раду. Як з'ясувалося, не всім звільненим заступникам мера блокували вхід. Андрій Лямін та Михайло Шевченко без проблем зайшли до приміщення.

- Всіх порядних людей пускають.

У приймальній мера секретар повідомила - зранку міський голова був на робочому місці. Зараз очільник у службових справах перебуває у місті.

- В нас місті заходи проходять і він поїхав на заходи. Заходи йдуть годину, півтори повинен бути.

Активісти Нацкорпусу пообіцяли: будуть чекати Олександра Мамая до кінця робочого дня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію