Миргород відгуляв День народження зі спортивними змаганнями та концертом

В перший день святкування у місті провели турнір серед юних любителів велоспорту. В цей час на алеї центральної площі міста відбувся фестиваль «Барвиста фантазія» та конкурс фотографій «Бачення міста у одному кадрі» Також можна було подивитися на мистецькі композиції місцевих майстрів. Поруч представники громади із мікрорайонів пригощали національними стравами.

Пізніше відбувся велокорпоратив. 213 учасників проїхали 5 км містом. По завершенню заїзду на них чекала польова каша та перегляд фільму просто неба. 

Наступного дня святкування продовжили. Вранці містяни слухали духовий оркестр. На площі провели парад дитячих візочків та конкурс «Вишивана родина».  Переможці отримали грамоти і призи. Пізніше вулицями пройшов парад «Миргород - місто щасливого дитинства». Завершили святкування  концертом за участі гурту «Тік» та  львівського гурту «Шиско». На концерті міський голова нагородив кращих миргородців.

Олександр Оксанченко, миргородський льотчик 

- Я щиро вітаю нас усіх зі святом . Я пишаюся що живу в такому прекрасному місті і пишаюся тим що спілкуюся і знайомий з такими прекрасними людьми. Зі святом нас усіх. Хай живе наше місто, живе і процвітає наша Україна. Слава Україні!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію