Полтаву відвідала європейська делегація

У місті розпочали цикл інформаційних заходів від Представництва Євросоюзу.

Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС презентували на інформаційній зустрічі в Полтавській ОДА. Сторони обговорили напрямки співпраці в освіті, культурі, малому та середньому бізнесі.

Візит делегації Представництва ЄС до Полтави та Кременчука  триває з 18 по 20 вересня. Аби мешканці могли більше дізнатися про нові проекти, у містах організують зустрічі  й тренінги з  молоддю, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.

Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова розповіла про Програми ЄС, підтримку учасників та умови співпраці. 

"Більшість наших завдань  - це втілення програм допомоги ЄС і технічної допомоги, а також  грантові програми. Нині  ЄС надає підтримку в усіх сферах реформування, які реалізують в Україні. Це й децентралізація, реформа державного управління, освіти та  медицини", - зазначила Вікторія Давидова.

Докладніше радниця поінформувала про ініціативу EU4Business за якою надається технічна допомога та фінансова підтримка МСП. На них варто звернути увагу представникам малого та середнього бізнесу. Інформаційна кампанія "Будуємо Європу в Україні" – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів.

Представники ЄС відвідують всі обласні центри країни. Вони роз’яснюють важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між України та ЄС.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію