Музичну премію Полтавщини вже втретє віддали місцевим музикантам

Офіційна церемонія, почесні гості та живий звук. Загалом - 11 номінацій: «Гордість Полтавщини», «Відкриття» та «Прорив року», а також «Співак» та «Співачка року». Номінантів на премії було 29 - це гурти та сольні виконавці. Окрема премія - для танцюристів. На церемонії була присутня Марія Лісніченко.

О 17-й годині у парку «Перемога» на вході одного із закладів з'явилася червона доріжка. З неї починається церемонія нагородження «Музичної премії Полтавщини». Свято таланту проводять третій рік поспіль. Щоразу на глядачів та учасників чекають нові номінації, подарунки та особливості. Щорічно організацію свята музики бере на себе Ірина Єрошенко.

Ірина Єрошенко, організатор «Музичної премії Полтавщини»

- Мені багато пишуть, особливо зараз, коли це 3-тя церемонія, коли люди вже знали про музичну премію. Самі учасники пишуть про те, як можна взяти участь. Самі полтавці пишуть та телефонують, на сторінці у Фейсбук, Інстаграм та інше. Пропонують, а після цього я вже сама дивлюся чи гідні вони, адже гарних багато, але я не можу умістити всіх до формату музичної премії.

Першою з 11-ти номінацій зі сцени називають «Гордість Полтавщини». Цього року зірку отримав Сергій Підкаура. Відомий український музикант, автор пісень багатьох зірок шоу-бізнесу, а також засновник гурту «The Вйо». Чоловік родом з Кобиляк, тож визнання у Полтавській області для нього має особливе значення.

Сергій Підкаура, співак, лауреат «Музичної премії Полтавщини»

- Це дуже велика, це почесна нагорода. Я вже у своєму, так би мовити, внутрішньому статусі розумію що таке слово «Гордість», я розумію, що таке слово «Честь». І тому, коли сама нагорода називається «Гордість Полтавщини» то я розумію, що це дуже важливо. І чесно скажу, дуже приємно, що це саме я.

Особливе значення зірка та номінація «Дебют» має і для Єви Льопи. За перемогу вона боролася зі ще двома дівчатами. Рішення брати участь у конкурсі Єва прийняла спільно з батьками, які підтримують її. 

Перемога, додає юна співачка, важлива для неї. Майбутне вона також хоче поєднати зі сценою.

Єва Льопа, юна співачка, лауреат «Музичної премії Полтавщини»

- Перемога ця - це наступна сходинка до мого успіху. Я дуже хочу стати відомою співачкою. Це така одна з наступних сходинок до моєї мрії.

Нагородили цьогоріч і танцюристів. За першість у номінації боролися вихованці танцювальної школи «БРО», дует Тарас Гречиха та Анастасія Дендиберіна і солістка Літа Кіреєва. Саме дівчина й здобула перемогу. Вона стала вибором глядачів. За результатами інтернет-голосування Літа Кіреєва здобула «Приз глядацьких симпатій».

Літа Кіреєва, танцюристка, лауреат «Музичної премії Полтавщини»

- Життя у стилі танцю - для мене це все моє життя. Я ходжу, я сиджу, я кругом, де тільки не буваю я чи придумую якісь танці, чи я просто чую музику і мене починає рухати. Я вже у голові починаю щось вигадувати. Тому танець - це все моє життя.

Першість у схожій номінації «Відкриття року»  здобув гурт «Хештег». У номінації «Рок-гурт року» перемогу здобув гурт «The Weels». Кращим реп-виконавцем став Олександр Мягких, а кавер-бендом - «Brains on Holidays». Найпрогресивнішими або «Проривом року» журі обрало гурт «Slam-bang Band». Співаком року визнали Анатолія Кармана, а кращою співачкою - Аліну Велику. А зірку «Талант та визнання» вручили гурту «Mountain Breeze».

Стрічка новин