Полтавець отримав сім років за побиття чоловіка

Полтавець отримав сім років за побиття чоловіка

Завдяки наполегливій позиції прокуратури Полтавської області молодика, який спільно із товаришем, з хуліганських мотивів, по-звірячому побив чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі.

Навесні двоє чоловіків, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, використовуючи незначний привід для конфлікту. Один із відвідувачів розважального закладу не міг швидко отримати свій одяг з гардеробу, почали з ним сварку.

Попри те, що конфлікт припинила служба охорони закладу, 21-річний молодик спільно зі своїм товаришем переслідували потерпілого на вулиці. Вони вдарили його по голові, повалили на землю, а потім нанесли понад 10 ударів ногами по тулубу та голові останнього. Цим спричинили чоловіку тяжкі тілесні ушкодження у вигляді переломів черепу та ребер.

В обласній прокуратурі довели вину молодика у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження небезпечне для життя потерпілого в момент заподіяння, вчинене групою осіб) КК України та ч. 2 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) КК України.

Обвинуваченому призначили покарання у виді 7 років позбавлення волі. Іншого підозрюваного оголосили в розшук.

Нагадаємо, полтавців, які здійснили розбійний напад на 46-річного чоловіка, взяли під варту.

Стрічка новин