Першого жовтня розпочнеться осінній призов

Про це повідомили на зборах у Полтавському обласному військовому комісаріаті. Цьогоріч до лав Збройних Сил України підуть служити майже 700 призовників Полтавщини. На зборах побувала і Юлія Хаврель. 

Ранок у Полтавському обласному військовому комісаріаті. Сюди з усієї Полтавщини з'їхались голови районних та міських призовних комісій. Один з них - Михайло Осадчук - військовий комісар Глобинського району.

Михайло Осадчук, головний військовий комісар Глобинського району Полт.обл.

- Призов у нас розпочався. Є, звичайно, у нас проблеми. На сьогоднішній день планове завдання у нас складає 29 чоловік і на сьогоднішній день вже 15 чоловік готові йти в армію.

Розпочав збори, присвячені осінній призовній кампанії, її голова Микола Білокінь. Він зазначив: з першого жовтня цього року з Полтавщини до військ направлять 686 юнаків. Проте для цього треба подолати ситуацію з їх неявкою до призовного пункту.

Микола Білокінь, голова призовної комісії у Полт.обл. 

- Я хотів би, щоб сьогодні ми виробили такий суспільний механізм, як нам працювати над тим, щоб наша молодь не боялася. В них не було викривленої інформації про Збройні Сили.

Під час засідання розповіли про показники призову в кожному районі області. Низька робота у Лубенському та Пирятинському районах. А найкраща - у Хорольському. 

Анатолій Метан, головний спеціаліст апарату Хорольської РДА 

- Я вже казав, трішки і фарт є. У районі якось у нас протягом останніх років виконується планове завдання і перевиконується.

Завершили засідання нагородженням вісьмох військових комісарів нагрудними знаками. Вони в зоні АТО виконували бойове завдання.

Завершиться осінній призов 31 грудня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію