Близько 70 аграріїв на Полтавщині стали учасниками нової програми «Метеозахист» від компанії Syngenta

Під час посухи клієнти отримували часткове відшкодування за насіння. Як діє програма і чим вона вигідна - далі у сюжеті.

Компанія Syngenta пропонує своїм клієнтам не лише високоякісне насіння, а й  нову програму лояльності «МетеоЗахист». Вона вигідна та діє для всіх виробників, які застосовують інтенсивні технології від Syngenta. Клієнт отримує високий результат та захищає рослини від несприятливих погодних умов, зокрема засухи. 

Роман Хрипко, керівник групи програм захисту від погодних факторів компанії Syngenta

- Ми говоримо: «Інвестуй в насіння від компанії Syngenta, якщо буде несприятлива погода. Тобто в даний період сезону ми працюємо з посухою за основними культурами - це пшениця, кукурудза і соняшник. Тобто, якщо буде засуха в найважливіший для рослини період - це період фази наливу зерна, то клієнт отримує часткову компенсацію того, що він витратив на Syngenta.

З аграріями за цією програмою в  Україні працюють третій сезон. Полтавщина приєдналася цього року. Адже нині  проблема засухи на полях актуальна і для господарств області.

Роман Хрипко, керівник групи програм захисту від погодних факторів компанії Syngenta

- У цьому сезоні 69 анкет ми зібрали на території Полтави. Покрили близько 38 тисяч гектар землі. На щастя, виплат не було.

Якщо протягом цвітіння і наливу зерна фіксували на полях мало опадів або високу температуру,  учасник програми отримували часткове відшкодування за насіння і ЗЗР компанії «Сингента».

Роман Хрипко, керівник групи програм захисту від погодних факторів компанії Syngenta

- Дуже великі виплати у нас були по Запорізькій, Луганській, Донецькій, Херсонській, Одеській. Саме у південних і східних регіонах по пшениці. Ті клієнти, які брали участь, вони отримали компенсацію. І суми компенсації досить таки значні. У цьому сезоні розмір виплат становив 28 мільйонів гривень.

На дні поля аграрії зацікавилися програмою «МетеоЗахист» від Syngenta.

Олександр Компанець, головний агроном господарства ПСП « Глобал агро інвест»

- Програма цікава запропонована агрофірмою Сингента. Ну, на жаль, ми поки технічно не були готові до співпраці відносно цієї програми.  У наступному хочеться. Бажано попробувати співпрацювати по якійсь програмі.

Програма «МетеоЗахист» від Syngenta запрацювала у 2016 році. Першими її клієнтами стали аграрії з Дніпропетровської, Кіровоградської та Харківської областей. В останній,  більше 100 тисяч гектарів землі були охоплені цією програмою. З аграріями Полтавщини співпрацюватимуть і надалі.

Стрічка новин