Полтавські рибоохоронці зупинили незаконну скупку риби

У ході рибоохоронного рейду патрульні виявили та зупинили незаконну скупку 210 кг риби. Сталася подія учора поблизу с. Лящівка Чорнобаївського району Черкаської області.

Місцевий мешканець займався незаконною скупкою свіжовиловленої риби. А саме: сазан – 50 кг, карась сріблястий – 160 кг. При перевірці, громадянин не надав документи, що засвідчують законність придбання риби. Та сертифікат якості. Своїми діями порушив п.3.14 Правил любительського та спортивного рибальства та статті 63 Закону «Про тваринний світ».

На порушника склали протоколи за частиною першою статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рибу вилучили та здали на рибоприймальний пункт. Матеріали направили до Чорнобаївського районного суду Черкаської області.

У Полтавському рибоохоронному патрулі вкотре нагадують, згідно Адміністративного Кодексу, порушення порядку придбання чи збуту риби тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ж такі дії вчинені щодо об'єктів, занесених до Червоної книги України, або таких, що перебували на  території природно-заповідного фонду, то розмір штрафу – від 100 до 250 неоподаткованих мінімумів. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію