Цей овоч повинен бути в раціоні щодня

Цей овоч повинен бути в раціоні щодня

Його щоденне вживання ефективно знижує рівень холестерину, покращує імунний захист організму від вірусів. Також активізує метаболізм і сприяє омолодженню шкіри.

Медики наполегливо рекомендують включити в раціон харчування червону цибулю.

Червона цибуля відрізняється підвищеним вмістом речовин антоціанів, які надають їй характерного кольору. Потрапляючи в організм, ці речовини сприяють зміцненню стінок кровоносних судин і зменшенню вмісту холестерину. Якщо вживати червону цибулю протягом 2-3 місяців, рівень холестерину може зменшитися на 20%.

Червона цибуля є джерелом вітамінів А, В, С і РР. Такий склад стимулює роботу травного тракту, а також метаболізм і сприяє схудненню. Позитивно впливаючи на стан кровоносних судин і травлення, компоненти червоної цибулі дають також ефект поліпшення стану шкіри, її омолодження.

Згідно з результатами дослідження, опублікованими в журналі «Food Research International», речовини червоної цибулі можуть вбивати пухлинні клітини. Зокрема кверцетин, що міститься в ній, діє як знищувач пухлинних клітин товстої кишки, молочної залози.

Крім того, червона цибуля містить кислоту, яка сприятливо позначається на роботі шлунково-кишкового тракту. Лікарі рекомендують її тим, хто відчуває постійні болі в шлунку. Не варто забувати і про те, що червона цибуля здатна бути антисептиком при вірусних і бактеріальних хворобах.

Стрічка новин