У музеї Короленка відкрилася виставка «Місто посміхається»

Місто посміхається. Таку назву отримала виставка вихованців образотворчого відділу Малої академії мистецтв імені Раїси Кириченко. Відбулася вона у Літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка. Приурочена Дню міста. Про роботи та їх авторів знає Марина Покшіна.

У головному залі збираються запрошені на відкриття гості. Серед них: адміністрація, викладачі, батьки та учні Полтавської міської школи мистецтв. Діти представляють свої роботи, діляться, скільки часу знадобилося для виконання. Крістіна Запорожець показує свій малюнок, говорить, -  це українська дівчина у вінку.

Представляє свою роботу і Марія Кравець. Розповідає: намалювала за 2 дні, працювала за допомогою гуаші.

О п'ятнадцятій годині – офіційне відкриття. Ведуча заходу Олеся Головко говорить про кожну картину. Їх представлено - 27.

Завідуюча відділом образотворчого мистецтва Ольга Клочко ділиться: малюнки різноманітні за технікою, настроєм, всі вони зроблені з любов'ю до Полтавського краю. Виконані у техніці гуаш, акварель, аплікація та масляна пастель.

Ольга Клочко, зав. відділом образотворчого мистецтва Полтавської школи мистецтв

- Від 8-ми років до 10-12-ти. Це той вік, коли діти дуже щирі, цікаво малюють, не бояться кольору. Вони завзято беруться за будь-яку роботу.

Привітали гостей музичним дарунком. Композицію на скрипках виконало тріо вихованців школи мистецтв.

Презентація дитячих малюнків закінчується. Сама ж виставка діятиме до 7 жовтня.

Стрічка новин