Олександра Шамоту не пускали на робоче місце

Олександр Шамота, якого на 17-й позачерговій сесії міської ради, депутати обрали секретарем, намагався потрапити до свого кабінету. Самотужки це зробити йому не вдалося. На підмогу викликали поліцію. Чи потрапив в результаті новообраний секретар на своє робоче місце та як це було - бачила Ірина Щербак. 

Понеділок, 7:50. Полтавська міська рада. Олександр Шамота разом з депутатами прямує на своє робоче місце. Проте потрапити туди йому не вдається. Двері зачинені, ключа немає.

- Що будемо робити? Яким чином будемо відкривати двері?

- Чесно кажучи, я не маю ключів.

Шамота телефонує виконуючому обов’язків начальнику господарського відділу Євгену Коту. Саме в нього, за словами начальника охорони, має бути дублікат.

- Євген Євгенович в кого знаходиться дублікат? Служба безпеки говорить про те, що їх немає в них, кивають на Вас.

Телефоном Євген Кот повідомляє дублікатів ключа немає.

Олександр Шамота, голова фракції СДП в Полтавській міській раді

- Замість того, щоб вирішувати питання пільгового проїзду. Замість того, щоб вирішувати питання з перевізниками, як швидко вони зможуть перейти до вартості проїзду 4 гривні. Я зараз змушений з’ясовувати, де знаходиться ключ від кабінету секретаря міської ради.

І поки вирішується питання, обранці переходять до депутатської кімнати. Через деякий час в ній з’являється Євген Кот та повідомляє: не виконуватиме жодних наказів, поки не отримає завіреного документу про звільнення секретаря та обрання нового.

- Тут повинна печать бути.

Печатки на документах немає. Олександр Шамота затверджує їх своїм підписом.

Едуард Волков 

- На даний момент чинний секретар міської ради Шамота, завірив весь пакет документів, всі рішення, своїм особистим рішенням. Це має юридичну силу. І на даний момент всі посадові особи виконавчого комітету міської ради та апарату можуть працювати та виконувати рішення сесії, прийняті, абсолютною більшістю депутатів. Полтавської міської ради.

Депутати приймають рішення викликати поліцію і вже в присутності правоохоронців відчиняють двері.

У присутності поліції депутати оглядають кабінет, шукаючи печатку.

Олександр Шамота, голова фракції СДП в Полтавській міській раді

- В кабінеті секретаря міської ради не знайдено печатки. Тому сьогодні разом з працівниками поліції напишемо заяву щодо зникнення печатки Полтавської міської ради. Відповідно будемо звертатися, щодо відновлення цієї печатки.

Разом зі слідчим Олександр Шамота відправився писати заяву. А після взявся до робочих справ секретаря. Зокрема, виступив на апаратній нараді облдержадміністрації, де його представили як нового секратаря міської ради і заслухали план підготовки Полтави до зими.

Стрічка новин