Легітимний чи екс-мер?

Олександр Мамай провів прес-конференцію. На ній він прокоментував ситуацію стосовно його звільнення 14 вересня. Разом з ним на зустрічі був присутній лідер Соціалістичної партії Ілля Кива. Детальніше - Юлія Хаврель.

В Полтавській міській раді людно. Тут об одинадцятій годині стартувала  прес-конференція Олександра Мамая. Розпочав він її демонстрацією печатки міського голови.

Олександр Мамай 

- Сьогодні хочу всім заявити, я особисто діючий голова міський голова. Ось печатка Полтавської міської ради. Знаходиться особисто в мене. Тому, якщо хтось зараз буде розказувати, що ця печатка втрачена, що її хтось поцупив. Ось вона ця печатка.

Далі Олександр Мамай зазначив: всі управління та установи міста працюють у штатному режимі, як саме і він. Виїжджати з міста, або йти на лікарняний не збирається. А сесії депутатів за 31 серпня та 14 вересня вважає не законними. Нагадуємо, під час них, було звільнено Оксану Деркач з посади секретаря міської ради та обрано на цю посаду Олександра Шамоту. Також депутати висловили недовіру Олександру Мамаю.

Олександр Мамай 

- Цю сесію, псевдосесію, як міський голова, я не визнаю. Якщо хтось чимсь не задоволений - звертається до суду. Зараз будуть приносити певні рішення, які без печатки, які за підписом Шамоти, вони будуть повертатися всі без розгляду.

На зустріч з пресою разом з Олександром Мамаєм завітав і Ілля Кива.

Ілля Кива, голова Соціалістичної партії України 

- Ось я вам чесно скажу, Мамай не є членом Соціалістичної партії і я не збираюсь його туди приймати. І він не збирається в неї вступати. Моє завдання - це закон та порядок. І якщо купка пройдисвітів, котрі дорвались сьогодні до влади. Такі як, Матковський і інші, готові будь-якими засобами триматись та зміцнювати свої позиції для того, щоб потім нас обманювати, штовхати в «багнюку».

Наприкінці прес-конференції Олександр Мамай повідомив: 17 сесію Полтавської міської ради він призначив на 21 вересня.

Стрічка новин