17 вересня в Україні відзначають День рятівника

Їхня робота - попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод. Це - далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101. Як нагороджували кращих полтавських героїв - знає Марина Покшіна.

У міському управлінні ДСНС зранку відбулися урочистості. Нагороджували кращих рятувальників міста. Почесні грамоти, нагрудні знаки, подяки та 4 сертифікати на комплекти аварійно-рятувального обладнання і спорядження вручив Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай

- Сьогодні, користуючись нагодою, я хочу привітати не тільки пожежників, які працюють у місті Полтава, а й усього нашого Полтавського краю, і усієї нашої незалежної держави. Хочу всім побажати найголовніше - мирного неба і найголовніше, щоб держава ніколи не забувала, що є у нас така служба.

Начальник Полтавського міськрайонного управління Сергій Пругло говорить: рятувальник - професія мужніх людей, які щодня готові для безпеки інших віддати своє життя. 

Сергій Пругло, начальник Полтавського міськрайонного управління ДСНС

- Професія рятувальника досить важка, самовіддана. Тож, користуючись нагодою, хотілося б привітати рятувальників Полтавського гарнізону. Їм та їхнім сім'ям побажати міцного здоров'я, впевниності у завтрашньому дні.

Рятувальники діляться: ніколи не знають, що чекає їх під час зміни. Готовими потрібно бути до всього. Працівники служби ДСНС виїжджають на будь-які події, де потрібна допомога. Заступник начальника загону Д-52 Ігор Майфат працює у рятувальній службі більше 10 років. Говорить: їх викликають завжди, коли знаходять вибухівки, взимку - ліквідація складних погодних умов.

Ігор Майфат, заступник начальника загону Д-52, підполковник служби цивільного захисту

- Ліквідація якоїсь ситуації чи якась допомога населенню, тому що допомога населенню - це вже таке. Основний - це пожежі, багато небезпечних подій, які не пов'язані з пожежами.

Стрічка новин