На Полтавщині вилучили низку наркозасобів

Працівники Глобинського відділу поліції вилучили в місцевих мешканців рослини коноплі.

У ході санкціонованого обшуку домогосподарства 34-річного фігуранта, поліцейські виявили на городі насадження рослин, ззовні схожих на коноплю, у кількості близько 60-ти штук. 

Також, у господарських приміщеннях виявили вже висушені  рослини, схожі на коноплю. Та три паперові згортки з сухою подрібненою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. 

Усі речові докази з місця події вилучено, у рамках відкритого кримінального провадження призначено необхідні експертизи.

За декілька днів працівники Глобинського відділу поліції провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання іншого 33-річного жителя району. 

У ході слідчої дії було виявлено та вилучено заборонені до зберігання речовини, а саме сухі рослини, схожі на коноплю (їх вага встановлюється).

Крім того, на подвір’ї господар дбайливо «виростив» більше 10-ти рослин, схожих на коноплю. А в господарському приміщенні поліцейські виявили предмет, схожий на саморобний пристрій для куріння наркотику.

Речові докази вилучили та направили на експертизу. 

За обома фактами тривають досудові розслідування за статтями 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та  310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію