Сучасну сільськогосподарську техніку представила компанія «АГРІСТАР» аграріям Полтавщини

На виставковому полі одного із фермерських господарств - кращі трактори, комбайни та причіпна техніка від компанії  John Dear. Їх потужність та універсальність перевірили у роботі сільгоспвиробники.

Компанія John Deer випускає лише надійну та перевірену часом техніку. Тракторист чи комбайнер відчуває себе комфортно, працюючи на полі, ось у таких сучасних машинах. Кожен аграрій може обирати собі найкраще для свого господарства. Сучасну сільськогосподарську техніку представила компанія «АГРІСТАР» сільгоспвиробникам у день поля. Оглянули її на фермерському господарстві «Грига». 

Олег Слободяник, директор компанії «АГРІСТАР»

- Сьогодні ми представили досить великий спектр самохідної техніки. Починаючи від тракторів з потужністю 100 кінських сил і закінчуючи нашими флагманами трьохсот сильними машинами. Також ряд причіпної техніки від John Deere та Vaderstad.

На виставковому полі зерновий - роторний комбайн серії S від «John Deer». Це універсальна машина, популярна на полях Полтавщини. Потужність двигуна комбайну до чотирьохсот кінських сил. Сучасна система оснащення  комбайну, дозволяє збирати врожай з високою продуктивністю. За день він може змолодити зерно на площі понад 50-ти гектарів.

Олег Слободяник, директор компанії «АГРІСТАР»

- Ця машина використовується досить потужно, як на зерновій групі: ячмінь, пшениця. Так і на більш пізніх культурах -  кукурудза, соняшник, соя. Тому машина досить популярна. Ми її показуємо в агрегатуванні з жатками, бо зараз саме сезон.

На цьому комбайні комбайнер почуває себе комфортно і працює на результат.

Олексій Даниленко, менеджер з продажу техніки компанії «АГРІСТАР»

- «John Deer» кожного року впроваджує інноваційні системи, які допомагають комбайнеру в роботі. Це спрощення керування комбайном, спрощення керування за врожайністю, гарний вид на те, що ти робиш, завдяки такій великій камері. По суті  в кінці робочого дня комбайнер виходить і каже, що я в комбайні «John Deer» устаю менше, ніж в іншому комбайні.

Головним досягнення компанії «АГРІСТАР», яка представили аграріям  техніку John Deer, є плідна співпраця з сільгоспвиробниками. Адже продуктивність роботи у поєднанні з ефективністю дає високий результат.

Андрій Бут, директор Полтавської філії ТОВ «АГРІСТАР»

- Якщо взяти всіх наших клієнтів в яких є техніка наша, то це буде за 200 тисяч гектар. Це врожай, який був зібраний і який наша техніка ще збере.(2.21-2.35) Наша філія обслуговує 15 районів Полтавської області. І я думаю, якщо брати і малі господарства, то це більше 500 господарств.

На Полтавщині компанія «АГРІСТАР» має два представництва у Полтаві та Лубнах, які обслуговують техніку.

- Найближчим часом плануємо будувати нові сервісні центри. Тому, що вже ті масштаби, які є сьогодні, вони нас не влаштовують. Ми маємо біля 20-ти сервісних інженерів у Полтавській області, які забезпечені сервісними автомобілями, інструментами. 

Зараз компанія  «АГРІСТАР» на теренах Полтавщини має парк техніки у складі якої близько шестисот самохідних одиниць від «John Deer». З часом він буде збільшуватися.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію