10 днів пошуків, і вражаюче повернення

Дівчинку, яку розшукували з початку вересня, знайшли на березі Ворскли під Полтавою

Там, за словами очевидців, вона жила разом з мамою у наметі. 13 вересня автодорожній працівник Олексій Бойко помітив дівчинку. Вона сиділа у човні. Одразу зателефонував до поліції. Нагадаємо: з початком навчального року до правоохоронців звернувся чоловік із Великобагачанського району. Він просив розшукати його доньку із восьмирічною онукою, які пропали безвісти. 

Олексій Бойко, хлопець, який знайшов дівчинку

- Вранці побачив дівчинку з мамою, біля неї собачка була. Після того, як зателефонував у поліцію, мама десь відійшла, і я спостерігав за дівчинкою, щоб вона нікуди не пішла, все було з нею добре. Дочекався поліцію, показав, де дівчинка.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП в Полтавській області

- Було знайдено дівчинку, яка знаходилась сама. Як вона повідомила, мама поїхала за продуктами до міста. На перший погляд, дівчинка знаходилась в здоровому стані. Вона була контактна, спілкувалась і розповідала, яким чином вона сюди потрапила. Була викликана швидка медична допомога, яка її оглянула і констатувала: стан дівчинки задовільний. В подальшому були складені документи та дівчинка поміщена до притулку.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію