У Гадяцькому районі послугами пересувної амбулаторії скористалися 129 людей

13 вересня у Гадяцькому районі вшосте працювали три пересувні мобільні амбулаторії "Комплексні медичні послуги".

Перший маршрут вирушив до села Лихопілля, де 74 мешканця. За другим маршрутом поїхали до сіл Червоний Кут, де зареєстровано наразі близько 80 селян та  Круглик з 85 жителями. А третій комплекс – до сіл Морозівщина (95 мешканців) та Педоричі, де зареєстровано 65 осіб.

Місцеві мали змогу не тільки пройти комплексний медичний огляд на сучасному обладнанні прямо біля свого двору, а й отримати необхідну консультацію та призначення від сімейних лікарів. А медики мали можливість швидко та ефективно працювати у комфортних умовах.

"Гадяцький район серед інших був найкраще  підготовлений до приїзду пересувних амбулаторій. У нас на допомогу було по 3 медичні сестри у кожному комплексі та сімейні лікарі. Все пройшло злагоджено та швидко", – поділилася старша медична сестра відділення денного стаціонару кардіодиспансеру Юлія Костенко.  

А її колега з Гадяцького ЦПМСД Наталія Інденко пояснила як відбувався порядок проходження медичних оглядів: 

Спочатку, перед прибуттям амбулаторій на колесах, до кожного з сіл приїхали лікарі. Вони попередньо проконсультували своїх пацієнтів, виписали, кому потрібно, рецепти за програмою «Доступні ліки» від артеріальної гіпертензії, бронхіальної астми та цукрового діабету. Надали їм поради щодо лікування та корекції способу життя, що стало на користь здоров’ю пацієнтів. 

А представники територіального центру соціального обслуговування допомогли з підвезенням людей з особливими потребами. Медичні сестри у швидкому режимі брали кров на аналізи загальний та біохімічний, здійснювали вимірювання артеріального тиску, електрокардіограми, визначали індекс маси тіла тощо.

Наступного тижня таку нагоду матимуть мешканці Глобинського району. Виїзд амбулаторій на колесах там проводитимуть уже всьоме.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію