Її називають Берегинею родинного читання

50 років пише поезію та прозу полтавська письменниця Нина Гриб. Ювілей з нагоди початку творчості відзначила зустріччю з читачами. Назвала вечір «Не сплять мої дороги». Прихильники пані Ніни зібралися у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського.

Це – полтавська письменниця Ніна Гриб. На своєму ювілейному вечорі вона представила 9 книг. На їх сторінках – і оповідання для дітей, і поезії, і повісті. Головна ідея творчості, говорить автор, – пояснити людям, що не треба плакати, не треба шукати винних у своїх негараздах.

Ніна Гриб, письменниця

- Виливаючи все на папір, я отримувала полегшення. Від усього цього легше переживалося. Були такі в житті моменти, що, здавалося, не витримаю, але виллєш усе на папір, і полегшало.

Свої твори письменниця називає «дітьми». Демонструє: які – для молодших читачів, а які – для дорослих.

Але особлива для Ніни Гриб збірка оповідань про власного онука. Твори, ілюстрації – про дитинство та шкільне життя. Любить їх і Артем. Хлопець зізнається: перечитує улюблену книгу і в дорослому віці.

Артем Гриб, онук Ніни Гриб

- Є в книжці «Калюжа, що вміє літати» – є одна розповідь про мій клас, виходить. Бабуся отак взяла модель нашого класу і переклала в розповідь.

Крім прози, представила ювілярка і поезії. Улюблену читає зі слізьми на очах.

Не один вірш Ніни Гриб покладений на музику. Особливою для письменниці є пісня «Хліб на столі». Музику до неї написала Заслужена артистка України, композитор Тетяна Садохіна. Її і почули гості ювілейного вечора у виконанні Народної артистки України Наталії Хоменко.

На зустрічі гості поговорили про літературу для родинного читання із творчого доробку Ніни Гриб. Привітав письменницю голова Спілки літераторів Михайло Любивий та директор видавництва «Дивосвіт» Ганна Грибан.

Стрічка новин